Ich Troje — foto oficial

Zawsze Z Toba Chcialbym Byc... (Przez Miesiac :) )

Escuchar "Zawsze Z Toba Chcialbym Byc... (Przez Miesiac :) )" Amazon Music Unlimited (ad) Prueba Gratis 30 días

Letra de Zawsze Z Toba Chcialbym Byc... (Przez Miesiac :) )

Kaśka, Kaśka! Przestań się drzeć, ja tu serial oglądam! Może Pani poprosić Kaśkę? Kaśka, jakiś wariat z harmonią na dole Cię woła! Maurycy? Co ty tutaj robisz o siódmej rano? Cześć, piosenkę Ci napisałem!Zadzwoniłem w środku lata Choć minęły już 2 lata Ty nadal nie odzywasz się Dziś ten list Ci napisałem Lato zbliża się, więc chciałem Powtórzyć tobie jeszcze raz To co wtedyZawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym być Zawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym byćDaj się skusić na wakacje Morze, plaża i kolacje Będziemy tańczyć aż po świt Chciałbym też, w księżyca blasku Stawiać z Tobą babki z piasku I wciąż do ucha szeptać ci Tak jak wtedyZawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym być Zawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym być Zawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym być Zawsze z Tobą chciałbym być Przez całe lato Zawsze z Tobą chciałbym być Kochaj mnie za to Zawsze z Tobą chciałbym być Tylko we dwoje Zawsze z Tobą chciałbym być