Letra de I Stalo Sie...
Stało się W rozkoszy tonie chęć Wyciągam ją Przytula mocno mnierefrain: I stało się dziś Co miało dziś się stać I cóż? i nic Zapomnieć o tym chcęTylko ja Nie mów nic Cicho sza!I stało się (stało się) Ktoś odszedł – przyszedł ktoś (odeszłaś) Za dużo wiem (wiem za dużo) Nie powiem nigdy dośćI stało się dziś (stało się) Co miało dziś się stać (stać się musiało) I cóż? i nic (trudno) Zapomnieć o tym chcę (ja też chcę o tym zapomnieć)Tylko ja (tylko ty) Nie mów nic (nie powiem) Cicho sza!refrainTylko ty Z tobą ja Cicho sza!