Letra de Samochody i tramwaje
Jadę bez celu Nałapać chwil zanim nie wzejdzie słońce W taką noc jak ta wchłonąć emocje Wspomnienie dnia Jest już tylko żartem, jutro jest nic nie warte Liczy się tylko ta nocJadę bez celu Przez śpiącego miasta ulice rozgrzane Otrzeźwieć byle gdzie nad ranem Pijana szczęściem Jakbym złapała w swoje dłonie gwiazdę, jutro jest nic nie warte Liczy się tylko ta nocGdzieś znika nocna mgła, budzi się świat Ja znikam i naciskam gaz