Letra de V bezvětří
Na zimu si zamkli dům Naposled kývli sousedům I růže jsou ukrytý BezlistýPak se schová do mraků Beznaděj opak zázraků Svět se ve dvou a v objetí Líp pochopíJenže co se schová, to se poztrácí Proto jsou zámky otevírací Noc je ukrývá den už se nedívá Jak spí a ráno jim odletíTadydabdájÉJeště chvíli můžou spát Tam, kde se nechce nikdo ptát Kde není nutný říkat víc Než nicPak přiloží do kame Ruku v ruce půjdou ven Svět, ten už je nechytí V nebytíJenže co se schová, to se poztrácí Proto jsou zámky otevírací Noc je ukrývá, den už se nedívá Slova spoutaná, sněním vetkaná, chodí po špičkách A den se nedívá jak spíProtože z kopců se jednou musí dolů A každý dveře, ty se musí otevřít Ty co nejsou a maj, tak budou spolu A vítr v sobě nosí bezvětříNoc je ukrývá, den už se nedívá jak spí A vítr v sobě nosí bezvětříTadydabdájé A vítr v sobě nosí bezvětří