Escuchar "Nem kell más vigasz" Amazon Music Unlimited (ad) Prueba Gratis 30 días

Letra de Nem kell más vigasz

Tombolhat a nyár, akár Vagy belephet a tél Mióta belém költöztél Nekem mindegy már, hogy merről fúj a szélKegyetlen az ősz, legyőz De robban a tavasz És ha mellettem maradsz, tudom, hogy ránk mi vár És nem kell más vigaszA sebek még be sem forrtak talán Szemben megállunk, csak te meg én Dönteni hosszú harcok után Hogy folytatódjon-e ez a kisregényA darabnak vége, jó napot De ha akarod, kezdhetünk újabb évadotÉs tombolhat a nyár, akár Vagy belephet a tél Mióta belém költöztél Nekem mindegy már, hogy merről fúj a szélKegyetlen az ősz, legyőz De robban a tavasz És ha mellettem maradsz, tudom, hogy ránk mi vár És nem kell más vigaszAki minket ismer, mind figyel Ki nyer ma, te vagy én vagy mi És vajon mennyi időt vesz el Amíg ki merjük mondani?Hogy tombolhat a nyár, akár Vagy belephet a tél Mióta belém költöztél Nekem mindegy már, hogy merről fúj a szélKegyetlen az ősz, legyőz De robban a tavasz És ha mellettem maradsz, tudom, hogy ránk mi vár És nem kell más vigaszTombolhat a nyár, akár Vagy belephet a tél Mióta belém költöztél Nekem mindegy már, hogy merről fúj a szélKegyetlen az ősz, legyőz De robban a tavasz És ha mellettem maradsz, tudom, hogy ránk mi vár És nem kell más vigaszTombolhat a nyár, akár Vagy belephet a tél